تبلیغات
مقالات دینی - قرآن سوزی
مقالات دینی
یا صاحب الزمان آماده ایم
کفر جهانی، نشانه‌ نا امیدی از غلبه بر بیداری اسلامی منطقه است
در پی استمرار توطئه‌های کفر جهانی علیه دنیای اسلام و قرآن‌سوزی یک کشیش آمریکایی، سازمان تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه‌ای، جسارت‌ها و اهانت‌های مکرر نسبت به ساحت مقدس قرآن کریم را که قطعاً با پشتیبانی و تحریک سردمداران آمریکایی و صهیونیستی صورت گرفته است، شدیداً محکوم کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر، در این اطلاعیه آمده است:
موج جدید مقابله سردمداران نظام سلطه غرب با اسلام که از سال 2011 و با جنجال‌آفرینی کشیش هتاک آمریکایی و سوزاندن قرآن کریم آغاز شده، و با اهانت نظامیان آمریکایی در افغانستان به این کلام الهی وارد فاز جدیدی گردیده بود، اینک با اهانت دوباره یک کشیش آمریکایی نسبت به ساحت مقدس قرآن کریم، بار دیگر وارد مرحلة تازه‌ای شده است.

هراس کفر جهانی از موج بیداری اسلامی که اخیراً در کشورهای اسلامی با الگوبرداری از انقلاب اسلامی ایران شکل گرفته، باعث شده است تا گمان کند که می‌تواند با حربه‌های کور و سخیف و نخ‌نمایی همچون آتش زدن قرآن کریم، چهره اسلام را در جهان مخدوش نموده و از این طریق سدی در برابر قلب‌ها و جان‌های شیفته‌ای که تشنه حاکمیت اسلام و ارزش‌های بزرگ آن در جهان هستند ایجاد کند؛ غافل از اینکه طبق سنت اصیل الهی، نور خدا همواره در تلألؤ و درخشش خواهد بود.

این اقدام شوم و شیطانی، یک بار دیگر این واقعیت را به اثبات رساند که کفر جهانی هیچ شناختی از قدرت معنوی اسلام و کتاب آسمانی‌اش ندارد وگرنه هرگز به چنین حربه‌ کودکانه و رذیلانه‌ای دست نمی‌یازید. بی‌تردید قرآن‌سوزی کفر جهانی نشانه‌ ناامیدی او از غلبه بر بیداری اسلامی منطقه است. با اینکه دولتمردان آمریکایی عادت کرده‌اند که همیشه پس از مشاهده طوفان خشم جهان اسلام، با عذرخواهی تصنعی از مسلمانان، بر اقدام بزدلانه خود سرپوش بگذارند؛ اما امت اسلام با بیداری بی‌نظیر خود، مانند همیشه به آنان اجازه نخواهند داد که از توطئه‌های خود بهره‌ای ببرند.

سازمان تبلیغات اسلامی از تمامی اندیشمندان و امت واحده اسلامی می‌خواهد تا با هوشیاری و حضوری مداوم و آگاهانه در صحنه، سد راه اینگونه تهاجمات برنامه‌ریزی شده باشند، و این سازمان بار دیگر همچون گذشته، بر لزوم عکس‌العمل هوشیارانه ملت‌های مسلمان و دولت‌های اسلامی در برابر این تهاجم سخیف از سوی دشمنان اسلام، تأکید می‌ورزد.


نوشته شده در تاریخ دوشنبه 11 اردیبهشت 1391 توسط سعید شیخ سلیمانی

قالب وبلاگ